Gigabyte | MO34WQC2 EK1 | 34 " | OLED | WQHD | 240 Hz | 0.03 ms | 3440 x 1440 pixels | 250 cd/m | HDMI ports quantity 2
- TootjadGigabyte
- Mudel: MO34WQC2 EK1
- Saadavus: 1
-
793€
Gigabyte | MO34WQC2 EK1 | 34 " | OLED | WQHD | 240 Hz | 0.03 ms | 3440 x 1440 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 2
| All | |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 3440 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 34 " |
| Ekraani heledus | 250 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 250.00 mm |
| Gross height (mm) | 466.00 mm |
| Gross weight | 12.24 kg |
| Gross width (mm) | 370.00 mm |
| HD tüüp | WQHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Maksimaalne värskendussagedus | 240 Hz |
| Net weight | 9.86 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 20 pc(s) |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 380.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Producer | Gigabyte |
| Producer product name | MO34WQC2 EK1 |
| Reaktsiooniaeg | 0.03 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 2.38 kg |
| USB liideste arv | 1 x USB Type-C, 2 x USB 3.2 Downstream ports, 1 x USB 3.2 Upstream port |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 18W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








